Tworzenie gier

Oferujemy realizację gier dydaktycznych, ekonomicznych czy zręcznościowych w postaci gier przeglądarkowych, mobilnych Android, gier desktop dla Windows.

Tworzymy gry z użyciem języków Javascript, CSS, HTML, PHP jak również C#, Java a także w środowisku Unity 3D.

Oferujemy kompleksowe działania związane z tworzeniem i promocją gier tj. tworzymy lub wspieramy tworzenie scenariuszy, tworzymy oprogramowanie gier i platform,  grafikę i graficzne modele 3D, podkłady dźwiękowe i muzyczne, trailery YouTube, serwisy internetowe i kampanie promocyjne AdWords, Facebook itp.

Przykłady realizacji gier

Strzelanka + platforma gier online

Platforma do gier przeglądarkowych

Mini gra przeglądarkowa – strzelanka online nawiązująca tematycznie do gry CS:GO. Gra wykonana wg specyfikacji dostarczonej przez klienta. W trakcie realizacji powstała skomplikowana platforma wspomagająca tworzenie gier online. Zwycięstwo rozstrzyga ilość trafień po oddanych strzałach oraz czas reakcji.

Gra pozwala na parametryzowanie ustawień takich jak ilość plansz, celów na planszy, wielkość odstępów czasowych pomiędzy pojawieniami się kolejnych celów itp. Widoczna na ekranie broń obraca się w stronę kursora myszy – zostało to zrealizowane za pomocą klatek animacji obracania obiektu 3D. Grę wzbogacono efektami w postaci krwi po trafieniu czy rozbłysku wystrzału. Zawiera 20 plansz do wylosowania i po 9 losowych miejsc pojawiania się celów na każdej planszy. Gracz może poćwiczyć przed rywalizacją z innymi graczami na specjalnym trybie treningowym. Do komunikacji pomiędzy graczami służy czat publiczny i prywatny.

Platforma do gier przeglądarkowych

Platforma umożliwia interakcje między graczami oraz pomiędzy graczem a serwerem na każdym etapie – lobby, zaproszenie do gry, rozgrywka, wybór zwycięzcy itp. oraz obsługuje szereg nieprzewidzianych zdarzeń jak np. zamknięcie przeglądarki w czasie gry, próba wejścia do gry po adresie url i wiele innych. Otwarta architektura pozwala na proste dołączanie kolejnych gier do platformy przy użyciu standaryzowanych rozwiązań i interfejsu.

Została zrealizowana z użyciem języków PHP, Javascript, HTML, CSS oraz SQL dla MySQL, częściowo frameworka AngularJS.

Paramedic Nightmare

Gra typu horror. Gracz wciela się w kierowcę ambulansu wiozącego ofiarę wypadku nocą po leśnej drodze. W trakcie jazdy generowane są losowe zdarzenia z  zaprogramowanego zestawu, mające na celu wywołać u gracza poczucie strachu i zaskoczenia. W celu budowy napięcia zastosowano także specjalną ścieżkę dźwiękową. Modele 3D pojazdów, postaci itp. zostały wykonane od podstaw na potrzeby realizacji gry. Został opracowany także dedykowany model jazdy i  stworzono trasę liczącą ponad 25 km w skali rzeczywistej. Gra została zrealizowana w środowisku Unity 3D.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=w1og_2DwXkQ

Housing Fever – housingfever.com

Housing Fever to gra ekonomiczna dla rynku nieruchomości, symulująca zarządzanie blokiem mieszkalnym. Gracz jest odpowiedzialny za konstrukcję mieszkań, dociągnięcie mediów i ich wyposażenie. Gra umożliwa wynajem mieszkań w zależności od ich standardu zróżnicowanym grupom docelowym lokatorów. Gracz musi także zapewnienić lokatorom odpowiedni stopnień zadowolenia. Ich potrzeby i oczekiwania różnią się w zależności od różnych czynników, które wpływają również na relacje między nimi. Kluczem jest osiągniecie rentowności wynajmu dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i inwestowaniu. Gra zawiera szerokie możliwości, wiele elementów losowych i humorystycznych. Do gry stworzoną specjalną oprawę graficzną oraz muzykę z pasującym nastrojem.

https://www.youtube.com/watch?v=OjGO59KwJ6Q

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: biuro@royaltec.pl