SEO optymalizacja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach

SEO Marketing

Firmowy serwis internetowy najczęściej pełni rolę wizerunkową, informacyjną lub jest kanałem do zawarcia transakcji. Ważną rzeczą jest, aby potencjalny kontrahent czy klient mógł do niego łatwo dotrzeć. Kluczowym kanałem pozyskania potencjalnego klienta są wyszukiwarki internetowe a przede wszystkim wyszukiwarka Google. Oferujemy komplet działań związanych z publikacją, optymalizacją i pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Realizuje zarówno zadania „on-page” jak i „off-page”.

Tworzenie tekstów SEO

Oferujemy usługi tworzenia treści pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych tzw. seo copywriting. Tworzymy opisy firm, produktów, usług, artykuły na blogi pozycjonujące. Optymalizujemy istniejące teksty pod względem dopasowania treści jak i formatowania. Dobieramy title i meta-description. Tworzone przez nas treści są unikalne i zgodne z zasadami seo. Dbamy o obecność branżowych synonimów i odpowiednią gęstość najpopularniejszych słów kluczowych. Nie zapominamy o słowacz kluczowych „długiego ogona” (z ang. long-tail).  Opublikowane artykuły są dobrze sformatowane i czytelne.

SEO kodowanie HTML, PHP, Java, .NET

Wprowadzamy niezbędne zmiany w kodzie HTML generowanym przez  skórki/szablony/motywy graficzne różnych rozwiązań webowych. Posiadamy umiejętności kodowania szablonów systemów  takich jak WordPress, Joomla, Drupal, sklepów internetowych Prestashop, WooCommerce, VirtueMart, i innych rozwiązań opartych o Smarty, Twig, frameworków PHP Zend, Symfony, Yii, technologii Java, ASP.NET i innych. Podejmiemy się kodowania i optymalizacji serwisów zrealizowanych w innych niewymienionych systemach i stworzonych z użyciem innych języków programowania i technologii.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Realizujemy zadania seo optymalizacji i pozycjonowania sklepów internetowych Prestashop, WooCommerce, VirtueMart i innych jak Shoper, Iai-Shop etc. W zakres realizowanych zadań na stronie („on-page”) wchodzi korekta opisów produktów, kategorii, modyfikacja kodu szablonów, url, meta tagów jak title, meta-description i innych, instalacja i konfiguracja darmowych i komercyjnych modułów seo, korekta wewnętrznego linkowania i inne. Realizujemy także normalne zadania pozycjonowania poza właściwym serwisem internetowym (z ang. „off-page”).

SEO optymalizacja stron mobilnych i RWD

Rosnąca dostępność, popularność i parametry urządzeń przenośnych jak smartfony czy tablety skłoniła firmę Google do domyślnego włączenia indeksowania zoptymalizowanego dla urządzeń mobilnych dla wszystkich nowych witryn internetowych – mobile first indexing. Obecnie wyszukiwarka Google priorytetowo traktuje strony posiadające wersję mobilną – mobile friendly – lub wersję responsywną – Responsive Web Design. Optymalizujemy i pozycjonujemy mobilne oraz responsywne strony i sklepy internetowe.

Pozycjonowanie lokalne

Narzędziem ułatwiającym znajdowanie informacji, dokonywania rezerwacji czy transakcji w lokalnej przestrzeni czy ekosystemie biznesowym są wyszukiwarki internetowe, których algorytmy wspierają  użytkowników w poszukiwaniach po rozpoznaniu ich lokalizacji. Oferujemy usługi pozycjonowania lokalnego dla stron i sklepów internetowych w WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop, WooCommerce,  profili Facebook itp. Pozycjonowanie jest poprzedzone audytem strony i badaniem branży. Na życzenie przesyłamy portfolio. Pracujemy w oparciu zarówno o prosty cennik jak i mieszane modele rozliczeń.