Prestashop

Prestashop jest popularnym darmowym oprogramowaniem sklepu internetowego, opartym o technologię PHP/MySQL. Podstawowa instalacja zawiera komplet  dopracowanych funkcjonalności, niezbędnych do prowadzenia sprzedaży przez internet. Sklepy Prestashop vs sklepy oparte o WooCommerce (WordPress), VirtueMart  (Joomla) czy DrupalCommerce (Drupal) wyróżniają się bogactwem funkcji, stabilnością, rozbudowanym i ergonomicznym panelem administracyjnym. Oprogramowanie to jest samodzielnym skryptem w przeciwieństwie do wymienionych wcześniej modułów popularnych systemów CMS. Prestashop można zainstalować na serwerach wirtualnych u popularnych providerów internetowych takich jak Home.pl, Nazwa.pl czy Az.pl, co pozwala prowadzić sklep w początkowej fazie biznesu przy minimalnych kosztach.

Instalacja sklepu Prestashop zawiera gustowny domyślny, konfigurowalny szablon graficzny, dostosowany do wyświetlania także na urządzeniach mobilnych – tabletach i telefonach.

Oferujemy usługi wykonania i wdrożenia w pełni funkcjonalnych sklepów internetowych z wykorzystaniem oprogramowania Prestashop. Świadczymy usługi opieki nad istniejącymi sklepami, rozwijamy dedykowane moduły i integracje. Poniżej zamieszczamy bardziej szczegółowy opis naszej propozycji.