Pomoc techniczna, wsparcie i opieka WooCommerce

WooCommerce jest darmową wtyczką WordPress przeznaczoną do wzbogacenia tego systemu cms o możliwość prowadzenia sprzedaży internetowej. Mogą to być produkty proste, produkty z kombinacjami czy produkty wirtualne – np. sprzedawane i ściągane oprogramowanie, kody itp. Do WooCommerce dostępne jest szereg rozszerzeń w modelu darmowym oraz płatnym premium, gdzie cena często uzależniona jest od zestawu funkcjonalności. Korzysta ona z systemu motywów/szablonów WordPress, dzięki czemu programista WordPress posiadający umiejętności wprowadzania korekt w części frontowej serwisu bez problemu dokona zmian w wyglądzie części sklepowej.

Przewaga WooCommerce w stosunku do innych sklepów opartych o technologię PHP/MySQL np. PrestaShop objawia się, gdy sklep internetowy jest częścią całego rozwiązania portalowego opartego o jedną spójną mikroarchitekturę – w tym wypadku WordPress. Możliwe jest wówczas w oparciu o jeden cms prowadzić sklep, forum, blog itp. Sklep WooCommerce/WordPress można bez problemu uruchamiać na większości o ile nie wszystkich dostępnych hostingach PHP.

Prowadzenie biznesu elektronicznego wymaga jednak stałej opieki nad oprogramowaniem i bazą danych w związku z występowaniem incydentów naruszenia bezpieczeństwa, naturalnego starzenia się i zmian technologii oprogramowania cms WordPress, wtyczki WooCommerce, wtyczek dodatkowych, serwerowego czy błędów wynikających z niewłaściwej eksploatacji przez użytkowników itp.

Oferujemy opiekę i pomoc techniczną WooCommerce w następujących obszarach:

Zakres opieki ustalamy z Klientem umową SLA wraz ze stosownymi parametrami:

  • czas reakcji,
  • liczba godzin miesięcznie na regularne zadania,
  • stawki godzinowe (podstawowa, przekroczenie, ekspres),
  • wysokość abonamentu,
  • inne.

Opieka i pomoc świadczone są zdalnie, telefonicznie lub w siedzibie Klienta w lokalizacjach: Warszawa oraz Skarżysko-Kamienna i okolice (Kielce, Starachowice, Końskie).

michal@royaltec.pl